Apie

Sakoma, kad geri dalykai į šalį visuomet patenka per uostą. Lietuvoje taip atsitiko ir su žymiausiais pasaulio gatvės mados drabužiais ir batais, kuriuos 2007 pradėjome tiekti jaunatviškos aprangos pasiilgusiems žmonėms internetinės parduotuvės pagalba, o neužilgo ir atidarę pirmąją gatvės mados ir laisvalaikio aprangos parduotuvę Klaipėdoje. Laikui bėgant iš Skateshop tipo parduotuvės patapome Streetwear & Sneakers.

Ką darome?

Pagrindinė ir pirmoji Rubaiinternetu.lt užduotis visada buvo pristatyti tik patikrintus ir gerai žinomus gatvės mados prekinius ženklus bei atitinkamai juos atstovauti lietuviškos gatvės mados scenoje. Antroji, tokia pat svarbi užduotis – prisidėti prie skate kultūros populiarinimo. Didžiausią dėmesį skirdami gatvės kultūrai, mes ne tik siekiame platinti originalius ir stilingus produktus, bet ir nuo pat savo veiklos pradžios remiame skeiterius ir su skate kultūra susijusius menininkus bei muzikantus. Taip pat, pristatome ir nemažai renginių, pavyzdžiui “Trip Da Bomb” – skate varžybas, kurias organizuojame jau 7 metus iš eilės.

Kas mes esame?

Rubaiinternetu.lt – tai drabužių, batų ir aksesuarų parduotuvė. Gatvės mada – tai mūsų tikėjimas, kurį pasiryžome skleisti ir nesustoti, kol į šaligatvio grindinį tvirtai neįsispaus kedų pėdsakai. Originalumas yra tai, ką šloviname, o išskirtinumas – tai, ką sveikiname. Siekiame pateikti tik užtikrintus ir gerai visame pasaulyje žinomus gatvės mados prekinius ženklus, tokius kaip: Vans, adidas, Nike, Puma, Fila, New Balance, Reebok, Champion, Dr. Martens, Alpha Industries, Herschel, Stussy, Polar, HUF, Happy Socks, Stance ir kt.

Prisijunk prie mūsų

Rubaiinternetu.lt – tai daugiau nei parduotuvė ar eilinė kompanija suteikianti darbo vietą – tai kūrybiška ir jaunatviška bendruomenė, laukianti optimistiškai nusiteikusių naujų komandos narių, kurie supranta kiek daug pozityvios energijos į gyvenimą gali įnešti stilinga apranga. Jei gerai orientuojiesi gatvės mados pasaulyje, laikas nuo laiko praverti užsienio blog’us, o išvardinti šiuo metu populiariausius gatvės mados prekės ženklus tau neužtektų abiejų rankos pirštų – būtinai parašyk mums laišką adresu info@rubaiinternetu.lt ir žinoma lauk skambučio!